Mezinárodní den žen

Posted by | Μαρτίου 04, 2015 | Uncategorized | No Comments

AHR419e7e_3

Milí priatelia,

znova je tu príležitosť na stretnutie…

8.marec je sviatok všetkých žien. Žena – nositeľka života, žena matka, manželka, priateľka, partnerka, babička… Tento deň je príležitosťou poďakovať sa jej za nehu, lásku a starostlivosť.

Zväz priateľstva Cyprus – Slovensko s cieľom vyjadriť úctu k ženám a poďakovať sa im za hodnoty, ktoré vnášajú do života spoločnosti, pripravil milú celodennú akciu.

Stretnutie sa uskutoční 8.marca 2015 v dedine Vavla. Začne sa v dopoludňajších hodinách nenáročnou prechádzkou v prírode (vhodné aj pre rodiny s deťmi).  Po prechádzke bude nasledovať obed v neďalekom vinárstve Christoudias. Tam nás čaká prehliadka vinárstva, bohatý obed, ale hlavne krásne prekvapenia a darčeky pre nežné stvorenia.

Cena obedu je pre dospelých 17 EUR, pre deti 5-12 rokov 8,50 EUR. V cene je zahrnutá neobmedzená konzumácia nápojov (víno – zivania Christoudias, voda, nealkoholické nápoje).

Kvôli nahláseniu účasti a podrobnejším informáciám sa prosím kontaktujte najneskôr do 2. marca s Elenou Christodoulou na tel. č.: 99465264, alebo na email: elench@seznam.cz .

Tešíme sa na Vás a samozrejme dúfame aj v bohatú účasť mužov!


Posted by Dospel & GanjaParker